Aiken House and Gardens - kwintesencja landrynkowatości

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Aiken House and Gardens - kwintesencja landrynkowatości

Post autor: survivor26 » 16 mar 2017, 9:35

https://warrengrovegarden.blogspot.com/ - blog pani mieszkającej na wyspie Księcia Edwarda, która stworzyła dom i ogród jak ze snu (koszmaru? :D) miłośniczki klimatów angielskich. Bardziej ku inspiracji niż ślepemu naśladownictwu, gdyż ilość różu i błękitu, koronek i fifrymuszek ciężka do zniesienia nawet dla najbardziej zagorzałych fanek wnętrz i zewnętrz w stylu angielskim. Ja lubię tam co jakiś czas zajrzeć w ramach odskoczni na ponure myśli pojawiające się po usunięciu kolejnej partii grzyba ze ściany czy pokrzyw z ogrodu :)

blog w języku angielskim, ale nie o treść w nim chodzi, tylko materiał wizualny ;)

Awatar użytkownika
Jo37
Zadomowiony
Posty: 4462
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:10
Lokalizacja: Warszawa i pow. łosicki

Re: Aiken House and Gardens - kwintesencja landrynkowatości

Post autor: Jo37 » 16 mar 2017, 9:35

A mnie się podoba. I angielskie nazwy roślin można poznać.
Pozdrawiam,
Joanna

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Aiken House and Gardens - kwintesencja landrynkowatości

Post autor: survivor26 » 16 mar 2017, 9:36

Asiu, mi się też podoba, po to to wkleiłam, we mnie tylko od razu budzi się sceptyk, bo wydaje mi się, że na co dzień życie w tak do krwi ostatniej wystylizowanych wnętrzach może być męczące. Natomiast, na doły wszelakie jest wyśmienite - często tam zaglądam, ponapawać się i poudawać, że też bym tak mogła mieć - moim absolutnym hitem jest zastawa stołowa tej pani!

Awatar użytkownika
lora
Zadomowiony
Posty: 7546
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:51

Re: Aiken House and Gardens - kwintesencja landrynkowatości

Post autor: lora » 12 mar 2019, 19:34

Pati miałaś wspaniały pomysł wkleić ten blog, czasami potrzeba dla poprawienia sobie nastroju popatrzyć na ten landrynkowaty świat.
Jestem tu nie pierwszy raz, ale dziś musiałam napisać :buziak:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Domowe inspiracje”