Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Ogrodnictwo w mediach
Awatar użytkownika
lora
Zadomowiony
Posty: 7546
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:51

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: lora » 04 lis 2017, 22:59

Coś podobnego , zatkało mnie , uczucie zazdrości przeistoczyło się w chamstwo.

Awatar użytkownika
Keetee
Zadomowiony
Posty: 3859
Rejestracja: 21 mar 2017, 5:50

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Keetee » 05 lis 2017, 6:12

Osz kurczaki :evil: Mam nadzieję, że W nie zniknie.... to by było głupie posunięcie. A jak tak, to będzie czas na własny program.... To byłby ten plus. Ale o tym mówimy od początku :zwyciestwo:
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej 😉 Dorota
bieżący wątek
poprzedni wątek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22121
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 05 lis 2017, 7:33

yyyyy... a czy takie programy nie powinny polegać na 'mądrzeniu się' fachowców właśnie? Pogadać sobie o kwiatkach bez nazw i wiedzy to ja mogę z sąsiadką przez płot, a od programu ogrodniczego oczekuję właśnie wiedzy, a jeśli jest jeszcze podana w sposób przyswajalny i ciekawy to już w ogóle cymes. Ale nie ma tego złego, niech sobie tam w TV ignoranci rządzą, to i tak jest instytucja zmierzająca obecnie szybkim kursem w kierunku światełka w tunelu, a W. zdobywszy doświadczenie w pracy z mediami może zacząć na serio myśleć o własnym programie - bardzo bym chciała, żeby to mu się kiedyś udało!

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 05 lis 2017, 8:21

Ano takie prawa szołbiznesu. Nawet w mikroskali. Byli tamci wczoraj u Natalii i tak jej nagadali, że aż się poryczała ze złości podobno. Ten kierowniczyna to kompletnie nie ma pojęcia o ogrodach, ogrodnictwie, a M. mu wmawia co chce.Nawet mu się nie podobało, że psy wystąpiły.
W. bardzo zawiedziony.
Dzięki dziewczynki za słowa wsparcia!

Awatar użytkownika
boryna
Administrator
Posty: 11989
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: boryna » 05 lis 2017, 17:01

Pffff. Niech lepiej pan M. obejrzy swój występ bez głosu i może wtedy zwróci uwagę na to swoje nieustanne pocieranie rączek, jak mucha z ADHD. Gwiazdor.

Awatar użytkownika
Mila
Zadomowiony
Posty: 14223
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:42
Lokalizacja: Mazowsze , Warszawa

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Mila » 05 lis 2017, 18:24

Nie często oglądam "Rok w ogrodzie". Z przypadku raczej. Zrażali mnie prowadzący, bo ...tak jakoś marudzili. Powaliło mnie, kiedy pan M. obciął przekwitłe kwiatostany lilaka bez pytania właścicielki ogrodu o pozwolenie. :o Sposób mówienia pani N. wręcz mnie denerwował. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy taki pan w zielonym kombinezonie pojawił się na ekranie i bardzo przyjemnym głosem opowiadał o ogrodach. Czuje się jego miłość do ogrodów i roślin. On nie jest reporterem wysłanym w jakieś miejsce, żeby zdać relację co tam rośnie. Chciałabym częściej oglądać ogrody i słuchać opowieści tego pana :buzki: Pana W, oczywiście :D

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: MaGorzatka » 05 lis 2017, 19:40

Zuziu i W - do Was piszę.
Czy to nie jest właśnie ten moment, żeby wystartować z własnym kanałem na YT? Wszystkie tu wiemy, że porządny program z poradnictwem ogrodowym nie bardzo w tym kraju istnieje, a przecież amatorów-ogrodników, takich jak my, jest mnóstwo i to są pasjonaci, którzy kochają swoje ogrody i chcą się o nich uczyć, chcą WIEDZIEĆ jak najwięcej i na przykład poznawać nowe odmiany roślin, dostępnych w sprzedaży.
W. to wszystko wie i umie przekazać. Mówi porywająco, ciekawie się go słucha, a przede wszystkim jest WIARYGODNY, bo czuje się w każdym zdaniu, że kocha to, o czym opowiada.
Wszystko dzieje się po coś. Może trzeba to wykorzystać?

Bo jeśli nie, to czy jesteśmy skazane na tych miauczących, skaczących i machających łapami ogrodowych ekspertów z tv?

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 28 lut 2018, 8:30

:041: :041: :041: :041: :041: No, wątek znów ruszy.

Awatar użytkownika
Dysia
Zadomowiony
Posty: 3455
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:48

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Dysia » 28 lut 2018, 8:55

Już nie mogę się doczekać. :tuptup:
Edyta

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22121
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 28 lut 2018, 9:37

Jakby ktoś chciał naszych w mediach nie tylko oglądać, ale i poczytać to tu nasza gwiazda ma swoją stronę: https://www.facebook.com/AWR-Ogrody-Nie ... 840476421/

;)

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 28 lut 2018, 13:58

Wczesne wpisy są drętwe, bo to dzieło firmy obsługującej stronę www. która otworzyła także profil na Fb. Ponieważ W. nie miał o tym pojęcia, sami zaczęli wstawiać posty, żeby cokolwiek się działo. W tym roku będzie trochę żwawiej i różnorodnie, gdyż ja mam hasło i login :D
Małgoś nie odpowiedziałam na Twój wpis o samodzielnym tworzeniu programów ogrodniczych, bo długo na ten temat rozmawialiśmy. Podpowiedziałam nawet W., że skoro są tacy co kręcą wesela, pogrzeby, chrzciny i inne uroczystości to może udałoby się znaleźć takiego, co nakręciłby półgodzinny program i ładnie zmontował. Potem to wrzucamy do sieci, dajemy linki na stronę i FB i może zaskoczy.
W. chyba nie ma przekonania, tzn. i chciałby i boi się. Jasne jest także, że go łechce po próżności występ w ogólnopolskiej TV i chciałby tę przygodę kontynuować, jeśli się uda. Rzeczywiście ku mojemu zaskoczeniu staje się dzięki temu rozpoznawalny :)
Zobaczymy czy i jak się to rozwinie, póki co niech przyjdzie wiosna, bo ja oszaleję z Ogrodnikiem Na Skraju Załamania Nerwowego. :roll:

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: MaGorzatka » 28 lut 2018, 14:49

I nowu wykupią wizerunek i opierunek i będziemy musieli się na Zlocie po kryjomu z W. fotografować :)

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 10 mar 2018, 11:57

Witaj W odrodzony w uszatce na kształtnej czaszce. :lol2:
Tworzący ten program traktują Cię jak niektórzy marihuanę leczniczą. Przecież wiedzą, że pomaga, leczy, koi, bywa niezastąpiona - a blokują lub dawkują jak cykutę jakąś.
Więcej W !!
Dziękuję za odważne podejście do kwestii cięcia. Nie przypominam sobie by ktoś stwierdził, że tniemy bardziej dla siebie niż dla roślin. :lol2:
I za naukę pozostawiania bez gmerania miejsc ciętych u iglaków.
Nie wiem czy ktoś myśli nad formułą tego programu. Rok w ogrodzie. No to ogród . A nie doniczki, kwiatki, układanie bukietów. Ja rozumiem dlaczego.
Ale mało ogrodu w tym ogrodzie. Program poszatkowany jak młoda kapusta na surówkę. Jakiś nierówny, przeskoki, za mało czasu na poszczególne tematy dlatego po łebkach. Coś się zepsuło. Za dużo dań chcą serwować i człowiek ni najedzony ni głodny a i zgaga dokucza.
To zarzuty pod adresem tworzących a nie występującego.
A personalnie, dla mnie bomba.
Czekam na następne wystąpienie. I bardzo się cieszę, że poszli po rozum do głowy. W uszatce. :D

Awatar użytkownika
Maliola
Zadomowiony
Posty: 10305
Rejestracja: 21 mar 2017, 6:53

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Maliola » 10 mar 2018, 12:47

Dzisiejszy program obejrzały nawet moje chłopaki wielcy fani pana Wojtka i uszatek i widok pana Wojtka w takiej bardzo ich ucieszył.
Jak dla mnie za mało W. w programie i tak jak Marysia pisze strasznie poszatkowane.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 10 mar 2018, 15:03

Zamiast tej pani z łapanki, bo nawet włosów nie zdążyła do tv umyć, powinni pokazać choć efekt końcowy cięcia..... Mimo to cieszy widok znajomej twarzy, a i wiedza po ludzku przekazana. Jestem pod wrażeniem zmiany Natalii.... dużo na plus :02icon_mryellow:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Źródła wiedzy ogrodniczej”