Muzyka, której słuchamy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Muzyka, której słuchamy

Post autor: mariaewa » 27 lis 2022, 15:09

Oj to ja zupełnie anty sanah. Dla mnie jęczybuła na jednej tonacji i z nieznośną manierą w głosie.
Czytałam wpisy dziękujące za przybliżenie poezji. Poezji śpiewanej nie wymyśliła sanah a naprawdę wielcy wielkich śpiewają od lat.
Sorry, "Nic dwa razy się nie zdarza" nagrano wiele razy a ten wykon dla mnie najgorszy. Polecam Łucję Prus a nawet Korę Jackowską. Tam jest życie, pasja, energia a tu jakiś marazm, bezruch, stojąca woda.
Trochę też zdziwiła mnie cena biletów na koncert. 350-450zł to suma niebotyczna dla młodych ludzi, podczas gdy Soyka ma koncerty po 100 zł za bilet.
Fani sanah mają 15-23 lata. Oczywiści i 6 i 60 też. Ale taka suma dla np. dwójki plus opiekun to żadne tłumaczenie, że orkiestra, wizuale. Zagraniczne sławy też w jednym bucie po scenie nie skaczą waląc w pokrywę od garnka ale na Stinga w Tauronie właśnie tyle można wydać. No są i po 700zł ale do Stinga droga daleka ;) a i on wozi całą orkiestrę i solistów.
Mam nadzieję, że nie uraziłam fanów sanah. :przytul:

Awatar użytkownika
nika28
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 11 lis 2022, 18:49
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Muzyka, której słuchamy

Post autor: nika28 » 27 lis 2022, 21:40

Dużo słyszałam takich opinii i wcale nie czuję się urażona, bo to tak jak ze wszystkim w życiu ( auta, książki, ciuchy itp. ) Co to by było jakby się każdemu to samo podobało? Lubię taką muzykę którą jak słucham to o niej myślę tzn. nie myślę o niczym innym jeszcze i wtedy odpoczywam psychicznie bo niestety na codzień myślę dużo, dużo za dużo. Wszystko analizuje, przeżywam i cenie sobie te chwile kiedy jestem w stanie to wyłączyć. I nie wiem dlaczego ale właśnie przy Sanah mi najłatwiej.
Miłego wszystkiego.
Monika

Eksperyment ogrodniczy Moniki

Awatar użytkownika
Mila
Zadomowiony
Posty: 14446
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:42
Lokalizacja: Mazowsze , Warszawa

Re: Muzyka, której słuchamy

Post autor: Mila » 05 sty 2023, 20:38


Awatar użytkownika
Mila
Zadomowiony
Posty: 14446
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:42
Lokalizacja: Mazowsze , Warszawa

Re: Muzyka, której słuchamy

Post autor: Mila » 05 sty 2023, 20:56

Mesiu, zgadzam się z Tobą w 100%. Nie da się słuchać.

Awatar użytkownika
nika28
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 11 lis 2022, 18:49
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Muzyka, której słuchamy

Post autor: nika28 » 28 lut 2023, 17:39

Jakoś tak ostatnio często u mnie leci. Wpadła mi w ucho.
https://youtu.be/Emcpp_-Ur4w
Miłego wszystkiego.
Monika

Eksperyment ogrodniczy Moniki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecane rozrywki kulturalne :)”