Psy

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:12

dzastek12 pisze:Śliczne są Wasze psiurki:)
Beatko Tami ma świetną piłkę z zębami:D
a ono nasza Tosia vel. Nucha (bo wszystko musi niuchać szczególnie w lesie, wtedy to zupełnie się nas nie słucha to jej swiat)
Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:12

Bitek pisze:A to jest moj piesek Azorek.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek


Pozdrawiam

Teresa

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:15

Syringa pisze: Krótki kurs technik relaksacyjnych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Jest pewne podobieństwo, prawda?
Obrazek

:)

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:16

EwaM pisze:Dżeki, zażyczył sobie portretu.
Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:16

lora pisze:A moja Lora nie lubi robić zdjęć

Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:18

zuzanna2418 pisze:Dostałam taką historyjkę i dzielę się nią z Wami :)

Zmarł pewien facet. Razem z nim zmarł jego pies.
I oto dusza człowieka z psem u boku, stoją przed wrotami z napisem ''Raj. Psom wstęp wzbroniony''.
Nie przeszedł człowiek przez te drzwi, poszedł dalej, w nicość. Idzie, po jakimś czasie widzi drugie wrota. Nic nie jest na nich napisane, tylko obok siedzi jakiś starzec. Człowiek podchodzi do niego i zagaja:
- Przepraszam szanownego...
- Święty Piotr jestem.
- A co jest za tymi wrotami?
- Raj.
- A z psem można?
- Oczywiście.
- A tam te drzwi wcześniej to co to było?
- Diabli wiedzą, ale do raju dochodzą tylko ci, którzy nie porzucają przyjaciół :)

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:25

constancja pisze:Przytargałam wreszcie swoje pluszaki. Niech dołączą do kompostowego stadka. :lol:

Bruno
Obrazek

Berta
Obrazek

I razem
Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:27

Ginia pisze:Mam ogromny sentyment do owczarków niemieckich. Moje pierwsze dwa psy należały do tej rasy. Bruno i Berta to rodzeństwo? Pięknie umaszczone
constancja pisze:Tak, to rodzeństwo z jednego miotu.
imwsz pisze:No i własnie - ja mam lekkiego fioła na punkcie owczarków niemicki (tak mi zostało z dzieciństwa jak pojawiła się Diana)
Jo37 pisze:Piękne psiaki. Tekila, Bruno i Berta.
Urazka pisze:Ewuniu Berta i Bruno są przecudne. Lubię owczarki bo dla mnie są symbolem psiej rozwagi, stateczności i mądrości. W moim dzieciństwie i młodości w domu rodzinnym były właśnie owczarki. Dobrze ułożone, karne i bardzo oddane. Jak było potrzeba to stawały się też psami obronnymi. A Twoje jakie mają charaktery?

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:28

constancja pisze:Ilonko, hahaha.... mój sentyment do owczarków również z czasów dzieciństwa. Moi Dziadkowie mieli policyjną sukę na emeryturze o imieniu...... Diana. :lol: Tak naprawdę to była MOJA..... tylko moja. Kiedy przyjeżdżałam do babci na wakacje nie odstępowała mnie na krok. Zawdzięczam jej najwspanialsze wspomnienia, miłość do zwierząt i ..... życie, na którym odcisnęła wielkie, pozytywne piętno.

Joasiu, B&B dziękują za uznanie. :D

Janinko, moje mają wszystkie zalety, o których wspominasz. To takie oazy spokoju. Bardzo karne i dobrze się wychowały. No bo ja mam wrażeni, że one się same wychowały. To psy nastawione na spełnianie naszych oczekiwań. Oj.... mają swoje wady jak każdy człowiek. :mrgreen:

A takie były maleńkie.

Obrazek
Zdjęcie pochodzi ze strony hodowcy i to ono spowodowało, że kupiliśmy oba.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:29

imwsz pisze:Ewcia nasza Diana dożyła 14 lat a ja wtedy byłam "nisko" w podstawówce. Prawdę powiedziawszy każdego następnego psa jaki pojawił się na dziadkowym podwórku porównywałam do niej.
I niestety wyglądały przy niej baaardzo blado
Mama mi opowiadała o owczarku z jej dzieciństwa. Wystarczyło jak dziadkowie powiedzieli "Pilnuj Jadzi, ma być w domu". Szlaban, nijak nie wyszła, nawet jakby miała ochotę wyjść przez okno :twisted:
Na podwórko "obcego" wpuściła, położyła się przy furtce i nie było zmiłuj się, dopiero na komendę wypuszczała.

Nie dziwię się, że wzięłaś oba bo jak tu się przy takich milusińskich klonach zdecydować :D
Urazka pisze:Szczeniaczki B&B cudne. Ale tak naprawdę to większość szczeniąt jest prześliczna, wady i brzydota wychodzą dopiero później. Ale ja najbardziej lubię półroczne szczeniaki. Stają się wtedy takie śmieszne bo nieproporcjonalne np długie, chude łapy albo uszy nieproporcjonalne do głowy i poruszają się tak jakby każda noga chciała biec osobno.
Twoje psy z cudnych szczeniaków wyrosły na przepiękne psy.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:29

ewa_w pisze:Takiego malutkiego szkraba też jeszcze bym przygarnęła, do towarzystwa mojej suni, która boi się wszystkich wiekich psów a małe toleruje ...podejmuję próbę wstawiania ....

Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:30

ewa_w pisze:Przedstawiam Baklawa Helwa od Mohtarów ... a po domowemu Sonia
Obrazek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:30

Urazka pisze:Ewo piękna jest ta Twoja Sonia vel Baklawa Helwa i wygląda na bardzo zrównoważoną damę. Czy tak jest w rzeczywistości? Napisałaś, że boi się innych psów. Miała jakieś nieprzyjemne spotkania? Powiedz proszę co to za rasa bo jest dość rzadka.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:30

ewa_w pisze:Janino , ta rasa taka łagodna jest. Na wystawach ciche spokojne, w domu przytulaśne i ciagle zachęcajace do zabawy a na spacerach ostrożne i nieufne i często przez taka postawę atakowane przez inne "niewychowane" psiaki. Za to w ogrodzie ogrodzonym rozkręcaja się i obszczekują wszystkich przechodzących bo...bezpieczne za płotem :lol:

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Psy

Post autor: survivor26 » 17 mar 2017, 9:31

Barabella pisze:Piękna i dostojna O:) Zwierzaki dostają niesamowite imiona w metrykach, o przydomku hodowli nie wspomnę.... Miałam kiedyś rasowce. Jeden z nich nazywał się Florentyna z Markarowi...... dostała bardziej pasujące imię do rasy buldożka francuskiego i swego wyglądu.... Gargamel :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kudłate :)”