Mydła i nie tylko

Jak dbać i pielęgnować - porady
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Mydła i nie tylko

Post autor: MaGorzatka » 16 mar 2017, 12:49

zuzanna2418 pisze:Od roku kupuję mydła w sprzedaży wysyłkowej w Lawendowej Farmie. Przestałam używać żeli pod prysznic, nawet tradycyjnego szamponu używam sporadycznie. Są różne rodzaje, tu pokazuję ostatnie zakupy. Z LF wypączkowało coś, co nazywa się Męska Wyspa i są tam kosmetyki dla facetów. Dla mnie te produkty są idealne. Trzeba tylko pamiętać, że pozbawione konserwantów mają określony czas przydatności.

Obrazek
olka pisze:Czy te mydełka pachną ?
zuzanna2418 pisze:Nie są perfumowane sztucznie, dodawane są jedynie olejki eteryczne np. lawendowy,lemongrassowy, więc mają zapach taki ziołowy, dla mnie bardzo przyjemny.

Wstawię fotki ze składem przykładowego mydła:

Obrazek

Obrazek
grazynarosa pisze:Zuzia....ależ zachęcająca ta stronka....już mam ochotę zamówić kilka mydełek ....powiedz ile zamówić żeby wykorzystać a nie wyrzucić potem.
zuzanna2418 pisze:Grażynko one mają trwałość kilka (6?) miesięcy, ja zamawiam z reguły 6 i zużywam je dość szybko przy dwukrotnym prysznicu w ciągu doby. W. korzysta nieregularnie, bo on się moczy w wannie i wtedy zostają takie smugi na wannie jak to z mydła. Więc woli płyn do kąpieli Biały Jeleń :)
MaGorzatka pisze:Zuziu - i te swoje wspaniałe loki też myjesz tymi mydełkami?
zuzanna2418 pisze:Beatka no to teraz Ty gadaj, dlaczego Ty wyglądasz jak młoda bogini, co? :D
Małgoś moje loki to sianokos i to taki z pola niezbyt fachowo użytkowanego. Ale tak, myję mydłem z linii do włosów tj. brzozowym, pokrzywowym, tyle, że potem wcieram taki olejek do włosów, bo inaczej strzecha. I tu żaden szampon nie pomoże. Kupiłam raz taki ocet ziołowy do włosów też w LF, ale nie miałam nawyku systematycznego stosowania i się zestarzał.Czasem używam szamponu ze sklepu Biolander z serii Alepia, ale jedynie w chwilach przypływu środków pieniężnych czyli nader rzadko:) Choć cena jednak równoważy jakość i wydajność.
wielkakulka pisze:Ja - jak mam natchnienie - robie sama mydełka :)
Marzenka79 pisze:Zuzia,Pat a cena tych mydełków? :oops:
Ania jak robisz-pochwal się kobieto;)
zielonajagoda pisze:Mam wielką ochotę następnym razem zrobić zakupy w LF, na razie kupuję tu http://www.scandiacosmetics.pl/mydla.php?id=67, ale się chyba skuszę O:)
zuzanna2418 pisze:Iwonko ja w scandii też kiedyś zamówiłam mydełka na prezenty gwiazdkowe dla moich dziewczyn w biurze :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda i zdrowie”