Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Ogrodnictwo w mediach
Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: MaGorzatka » 21 paź 2017, 9:29

A, no już wiem, bielizna dopiero będzie, pewnie za tydzień!

Obejrzeliśmy razem z R., który pomruczał z uznaniem na temat płotu z akacjowych żerdzi :)

W. już jest całkiem rozbujany telewizyjnie i powinien pogonić całą resztę tej ekipy, żeby nie zabierała czasu.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 21 paź 2017, 12:36

Masz całkowita rację Małgosiu.... dlatego w nagrodę takie ciacho upiekłam dla niego :02icon_mryellow: Dziś Anioł i Zuzia odwiedzą Baśniowy :041:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 21 paź 2017, 14:14

Obejrzałam. Napisałam. Przeczytałam przed wysłaniem. Skasowałam. Bo. Stworzyłam dytyramb, pienie, hołd, pean, odę .... do Anioła. :2smiech: Niby tak ma być. Mam się zachwycać programem. A program to głównie prowadzący. Chodzimy często do kina " na aktora ".
No to tak to wygląda : poza stylem rozpoznawalnym, zdecydowanie innym od pozostałych prowadzących , absolutną swobodą, wiedzą tak lekko rzucaną , opisami roślin w sposób godny poety, z użyciem wielu przymiotników , tak , że i ślepy by " zobaczył ", bardzo lubię ten ćwierć uśmieszek. Nie jest za częsty, częsty ale gdy już jest, zaczynam strzyc uszami jak Piesowa na odgłos stawianej michy. Po nim zawsze następuje ważny przekaz typu " Boszsz jakie to banalne i proste ale wam powiem ... " :02icon_mryellow: Oczywiście jestem pewna, że gdyby W mówił tylko alfabet jak Helena Modjeski to i tak byłabym zachwycona. :2smiech: jak Jej słuchacze.
Ale ten facet ma styl i taki sam styl mają Jego ogrody. Są niezwykle proste po niezwykle skomplikowanym projekcie. To tak jak niewidoczny makijaż robiony przez godzinę lub prosty ubiór dobierany przez pół dnia. Nic nie jest przypadkowe [ przesuń ten krzew 5 cm do tyłu :lol2: ], jedno wynika z drugiego [dla W nie dla mnie] , nie wszystko rozumiem i nie jestem w stanie [w przeciwieństwie do W ] wyobrazić sobie ogrodu po kilku latach. Leśny, piękny, zaczarowany, naturalny aż do obrzydzenia to ogrom pracy i wymysł pięknego umysłu. A to porośnięte mchem ogrodzenie :o . Myślę, że W wiedział jaką powierzchnię mchu uzyska po 3 latach :lol2: na każdej gałęzi.
Bardzo mi się podobało . Niebanalnie. To ważne.
Aha, zachwyty dawkuję. Nie jest dobrze, gdy akceptowalna forma fanki zmienia się w uciążliwą , obserwującą i komentującą każdy gest - psychofankę. Gdyby już - proszę o znak. :2smiech: Przyhamuję.

A teraz napisałam w pogaduszkach. :2glowawmur: Przenieście proszę do odpowiedniego działu, bo trzeci raz pisać nie dam rady.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 21 paź 2017, 20:36

Teraz Anioł gna w stronę domu i doczekać się nie może, kiedy przeczyta Wasze opinie o programie :02icon_mryellow:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 21 paź 2017, 21:35

Już przeczytał :D Bardzo dziękuje za frekwencję i dobre słowo! I cytuję: "Pani Doktor to się jednak zna" :lol2:
Bielizny mam nadzieję jednak nie będzie, kręcili nasz Biskupin do jakigos odcinka zimowego o małej architekturze. Mam nadzieję, że moje gacie nie sa jeszcze takie, żeby je można było zaliczyć do namiotów lub czegoś podobnego...

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 22 paź 2017, 10:48

Na ogrodach akurat się nie znam ale jestem wyczulona na " fałsz ". Projekty W nie mają odrobiny fałszu. Nic mnie w oko nie kole. :02icon_mryellow: Podziwiam oczywiście mnogość pomysłów i ich różnorakość ale zawsze dom i ogród to jedność. Myślę, że W nigdy nie podpisałby się pod dziełem , które nie byłoby Jego zamysłem a " gwałtem " zadanym przez właściciela. Te ogrody są szalone, z czasem wręcz wydaje się, że przejęły kontrolę nad ogrodnikiem ale zawsze harmonijne, spójne i relaksujące. To znaczy dla patrzącego a nie pracującego w nich. :lol2: I w każdym jest podpis W . Cecha wspólna tworząca rozpoznawalny styl. Tak jak w miejskim i wiejskim. Różne ogrody, w skrajnie różnych miejscach, z różnymi domami , stylem życia i potrzebami a bardzo sobie bliskie.

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 04 lis 2017, 18:58

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 04 lis 2017, 19:43

Podejrzewałam, że ten pan ma małego ptaszka ale nie podejrzewałam ,że aż tak małego.
A obywatel ma konstytucją zagwarantowany dostęp do wiedzy. I to , że używa łaciny biegle , nie oznacza, że prócz rzucania pi...., k....., ch... , nie ma prawa rozszerzyć i wzbogacić słownictwa.
To on , ten z koliberkiem myśli, że jakieś ćwoki ten program oglądają ? I że wystarczy popi.... ć z grabkami i szczerzyć paszczę ?
Wiedzy nam trzeba !!!!! Prawdy nam trzeba !!!! Chwała ogrodnikom !!!!! Koliberki na Madagaskar !!!!

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: MaGorzatka » 04 lis 2017, 20:31

Co za chamstwo! Nie mam słów.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 04 lis 2017, 21:11

Osz..... to cwaniaczek paskudny. Poczuł się mocno zagrożony, skoro tak zagrał. W życiu tego typa do ogrodu nie wpuszczę.
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
lora
Zadomowiony
Posty: 7546
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:51

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: lora » 04 lis 2017, 22:59

Coś podobnego , zatkało mnie , uczucie zazdrości przeistoczyło się w chamstwo.

Awatar użytkownika
Keetee
Zadomowiony
Posty: 3859
Rejestracja: 21 mar 2017, 5:50

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Keetee » 05 lis 2017, 6:12

Osz kurczaki :evil: Mam nadzieję, że W nie zniknie.... to by było głupie posunięcie. A jak tak, to będzie czas na własny program.... To byłby ten plus. Ale o tym mówimy od początku :zwyciestwo:
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej 😉 Dorota
bieżący wątek
poprzedni wątek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22117
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 05 lis 2017, 7:33

yyyyy... a czy takie programy nie powinny polegać na 'mądrzeniu się' fachowców właśnie? Pogadać sobie o kwiatkach bez nazw i wiedzy to ja mogę z sąsiadką przez płot, a od programu ogrodniczego oczekuję właśnie wiedzy, a jeśli jest jeszcze podana w sposób przyswajalny i ciekawy to już w ogóle cymes. Ale nie ma tego złego, niech sobie tam w TV ignoranci rządzą, to i tak jest instytucja zmierzająca obecnie szybkim kursem w kierunku światełka w tunelu, a W. zdobywszy doświadczenie w pracy z mediami może zacząć na serio myśleć o własnym programie - bardzo bym chciała, żeby to mu się kiedyś udało!

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 05 lis 2017, 8:21

Ano takie prawa szołbiznesu. Nawet w mikroskali. Byli tamci wczoraj u Natalii i tak jej nagadali, że aż się poryczała ze złości podobno. Ten kierowniczyna to kompletnie nie ma pojęcia o ogrodach, ogrodnictwie, a M. mu wmawia co chce.Nawet mu się nie podobało, że psy wystąpiły.
W. bardzo zawiedziony.
Dzięki dziewczynki za słowa wsparcia!

Awatar użytkownika
boryna
Administrator
Posty: 11985
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: boryna » 05 lis 2017, 17:01

Pffff. Niech lepiej pan M. obejrzy swój występ bez głosu i może wtedy zwróci uwagę na to swoje nieustanne pocieranie rączek, jak mucha z ADHD. Gwiazdor.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Źródła wiedzy ogrodniczej”