Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Ogrodnictwo w mediach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 19 sie 2017, 13:56

Tutaj można dyskutować o "Roku w Ogrodzie" ze szczególnym uwzględnieniem komentarzy pochwalnych dla jednej z gwiazd :-)

Odcinki on-line można oglądać tutaj

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 21 sie 2017, 9:49

Łorety! No to W. już sprzed komputera się nie ruszy! :lol2:
W imieniu wschodzącej gwiazdy redakcji rolnej TVP uprzejmie proszę również o komentarze na Fb, bo tam nieodmiennie króluje hejcik pomieszany z wyrazami uwielbienia dla byłego współprowadzącego RwO

Jakby ktoś się pytał (Kasia szelma?) o namiary na szkółkę bylinową z ostatniego odcinka, to proszę uprzejmie Byliny w Pojemnikach

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 26 sie 2017, 7:58

Po ostatnim odcinku stwierdzam, że w W. obudziło się medialne zwierzę :-) O ile w pierwszym odcinku widać było lekkie spięcie i zestresowanie, to teraz W. prezentuje się jak u siebie: opowiada ze swadą i na luzie, jakby na kompostowym zlocie siedział ;) No mam nadzieję, że z czasem wyjdzie z tej przygody z TV osobny program autorski bosonogiego ogrodnika, bo naprawdę potencjał jest!

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 26 sie 2017, 8:02

Ciekawy ten pomysł, o którym w ostatnim odcinku mówili, że będą odwiedzać ogrody.... przez 10 minut :2smiech: :2smiejsie: :2smiech:
W. czuje się jak ryba w wodzie wśród zielonego, to jest jak u siebie :02icon_mryellow: Zauważcie, że ostatnio był juz w sandałach, więc pewnie w kolejnym odcinku wystąpi już boso :mrgreen:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 26 sie 2017, 8:04

Pat, dzięki! Podobno było dużo pozytywnych opinii o ostatnich dwóch odcinkach z W.
Basiu na razie pan M kręci nosem, że za dużo tego pana Wojtka...
Może dochowamy się krajowego Monty Dona. Na miarę naszych możliwości :2smiejsie: :2smiech:

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 26 sie 2017, 8:08

No cóż, brać ogrodnicza woli naturę, niż gogusia...... :mrgreen: Ja go chyba jednak do swojego ogrodu nie wpuszczę.... znaczy gogusia :2smiech:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 26 sie 2017, 8:14

Basiu, Twój ogród zasługuje na pokazanie jak nie wiem co! Więc ja jestem za wpuszczeniem :)

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 26 sie 2017, 8:16

zuzanna2418 pisze:Basiu, Twój ogród zasługuje na pokazanie jak nie wiem co! Więc ja jestem za wpuszczeniem :)
Jak najbardziej! Ale jakby kiedyś robili takie wypady 30-sekundowe, to ja się też zgłosze, akurat tyle starczy, żeby pokazać jedną ładną rabatę, a nie pokazać całej reszty :lol2:

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Barabella » 26 sie 2017, 8:19

zuzanna2418 pisze:Basiu, Twój ogród zasługuje na pokazanie jak nie wiem co! Więc ja jestem za wpuszczeniem :)
Ja chyba bym mu po łapach dała, jakby mi jakąś 'chemią' rośliny podsypywał..... On bez tego żyć nie może :2smiejsie:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
Keetee
Zadomowiony
Posty: 3859
Rejestracja: 21 mar 2017, 5:50

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: Keetee » 26 sie 2017, 8:56

Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka mam wrażenie, że pan Artur Zagajewski cały czas się powstrzymuje aby nie pasknąć śmiechem.... :wysmiewacz:
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej 😉 Dorota
bieżący wątek
poprzedni wątek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 26 sie 2017, 8:57

Barabella pisze:
zuzanna2418 pisze:Basiu, Twój ogród zasługuje na pokazanie jak nie wiem co! Więc ja jestem za wpuszczeniem :)
Ja chyba bym mu po łapach dała, jakby mi jakąś 'chemia' rośliny podsypywał..... On bez tego żyć nie może :2smiejsie:
No i taki odcinek to ja bym chciała zobaczyć - jak Basia dyscyplinuje prowadzacego :lol2:

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 01 wrz 2017, 8:30

Wczoraj nieoczekiwanie (dla mnie) była ekipka RwO robić dokumentacje naszego biskupina. W ramach przedstawiania różnych rozwiązań ogrodowych w temacie małej architektury. Na tarasie wystawa moich niewymownych i biusthalterów suszących się na słońcu.
Dobrze, że mnie nie było. Spaliłabym się ze wstydu.
Za to biskupin wysztafirowany przez W., grabeczki, łopateczki pozawieszane w równych rządkach, doniczuszki poustawiane na półkach, powymiatane, jak u jakiejś PPO.
Długo się to nie utrzyma, nie ma obawy.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: survivor26 » 01 wrz 2017, 8:53

zuzanna2418 pisze:Wczoraj nieoczekiwanie (dla mnie) była ekipka RwO robić dokumentacje naszego biskupina. W ramach przedstawiania różnych rozwiązań ogrodowych w temacie małej architektury. Na tarasie wystawa moich niewymownych i biusthalterów suszących się na słońcu.
Dobrze, że mnie nie było. Spaliłabym się ze wstydu.
Za to biskupin wysztafirowany przez W., grabeczki, łopateczki pozawieszane w równych rządkach, doniczuszki poustawiane na półkach, powymiatane, jak u jakiejś PPO.
Długo się to nie utrzyma, nie ma obawy.
to kiedy będzie można obejrzeć Twoją bieliznę w TV? :lol2: Może można by W. oznajmić, że zaprosiłaś ekipę programu "Miejsca pracy sławnych ludzi" do sfilmowania jego pokoju i by stajnie Augiasza na błysk wypicował? ;)

zuzanna2418

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: zuzanna2418 » 01 wrz 2017, 15:00

Pat, ja chyba na tę całą kolaudację pójdę i zażądam autoryzowania materiału! Mam wrażenie, że w opinii W,. w domu to mogą największy pierdzielnik oglądać, ale w ogrodzie musi być wylizane...

Awatar użytkownika
mariaewa
Zadomowiony
Posty: 10549
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:56
Lokalizacja: DK 6

Re: Rok w Ogrodzie, czyli nasi w mediach ;)

Post autor: mariaewa » 01 wrz 2017, 21:13

A to nie było lokowanie bielizny Victoria`s Secret ? Tak w plenerze wśród grabi i łopat. Że niby każda kobieta w każdej sytuacji lubi czuć się komfortowo i luksusowo ? :02icon_mryellow:
A zresztą podpisane nie było. I Kredka tam mieszka i Kicia a podobno jedna z nich zdradza upodobanie do luksusu. :2smiech:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Źródła wiedzy ogrodniczej”