Kroton - opinie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15388
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: KROTON - opinie

Post autor: Barabella » 01 lis 2017, 11:02

Przymierzałam się kilkakrotnie, lecz nigdy nie dokończyłam...... i nie pamiętam dlaczego..... Co tam wypatrzyłaś?
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

zuzanna2418

Re: KROTON - opinie

Post autor: zuzanna2418 » 01 lis 2017, 13:18

Ja kupowałam i niestety zamówienia były: niekompletne, z niektórymi sadzonkami bez szans przeżycia. Kontakt ze sklepem zerowy. Nie odpowiadają na maile, nie realizują reklamacji. Ostatnie zamówienie jakie złożyłam zrealizowali bez kilku egzemplarzy, nie doczekałam się zwrotu pieniędzy, pomimo rozlicznych monitów.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22299
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: KROTON - opinie

Post autor: survivor26 » 01 lis 2017, 13:54

Wisnia pisze:Na razie trzy bzy czarne (wszystkie mają), ale na pewno na tym się nie skończy :lol:
W przyszłym roku poważnie biorę się za ogrodowanie ;)
O, ja też w Krotonie miałam niezrealizowany koszyk, ale po opinii Zuzi, raczej się powstrzymam od zakupów...Z dostawców krzewów i drzew mogę natomiast polecić Future Gardens i drzewa.com.pl - z tym, że teraz mają przebrany asortyment, tak marzec-kwiecień wybór jest potężny.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15388
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: KROTON - opinie

Post autor: Barabella » 01 lis 2017, 14:12

zuzanna2418 pisze:Ja kupowałam i niestety zamówienia były: niekompletne, z niektórymi sadzonkami bez szans przeżycia. Kontakt ze sklepem zerowy. Nie odpowiadają na maile, nie realizują reklamacji. Ostatnie zamówienie jakie złożyłam zrealizowali bez kilku egzemplarzy, nie doczekałam się zwrotu pieniędzy, pomimo rozlicznych monitów.
No właśnie, dzięki Zuziu :02icon_mryellow: Przypomniałaś mi, dlaczego nigdy nie zrealizowałam zapełnionego koszyka u nich. Nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.... Do bani taki sprzedawca, co o klienta nie dba.
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy ogrodnicze - linki od sprzedawców”