Future Gardens

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Future Gardens

Post autor: Barabella » 01 lis 2017, 14:32

Future Gardens - dzięki Pat jak weszłam, to wyjść nie mogę...... Jakież oni cuda mają..... Wiciokrzew WINTER BEAUTY (Lonicera purpusii) marzenie......
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22121
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Future Gardens

Post autor: survivor26 » 01 lis 2017, 14:34

Barabella pisze:Future Gardens - dzięki Pat jak weszłam, to wyjść nie mogę...... Jakież oni cuda mają..... Wiciokrzew WINTER BEAUTY (Lonicera purpusii) marzenie......
Basiu i mogę polecić goraco - sadzonki są dobrze rozrośnięte, świetnie się przyjmują, wszystko jest dobrze opisane i dobrze spakowane. Mam od nich kilkanaście roślin i to na pewno nie koniec ;)

Awatar użytkownika
Keetee
Zadomowiony
Posty: 3859
Rejestracja: 21 mar 2017, 5:50

Re: Future Gardens

Post autor: Keetee » 01 lis 2017, 15:31

Też mam w od nich kilka roślin, wszystko bez zarzutu. Oni są rzut beretem od naszej Oli :okok:
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej 😉 Dorota
bieżący wątek
poprzedni wątek

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6403
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Future Gardens

Post autor: urazka » 01 lis 2017, 17:00

No widzicie Wy macie dobrą opinię o nich a ja nie. Kupowałam hortensje i to nie tanio bo po 32 i 39 zł a dostałam maleńkie badylki. Było to w 2012 roku. Być może od tej pory okrzepli i mają lepszy towar ale ja ich wykreśliłam z moich ulubionych sklepów ogrodniczych.
Pozdrawiam, Janina

Awatar użytkownika
Keetee
Zadomowiony
Posty: 3859
Rejestracja: 21 mar 2017, 5:50

Re: Future Gardens

Post autor: Keetee » 01 lis 2017, 17:07

Janeczko ja kupowałam dawno i teraz....podwożą mi na prośbę do Siemianowic, tam mi odbiera kumpel z pracy. Ostatnio zapomnieli i osoba odpowiedzialna za niedopatrzenie przywiozła mi pod dom. Ja nie mam złych doświadczeń, hortensję mam jedną Ayeshę tegoroczną :okok:
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej 😉 Dorota
bieżący wątek
poprzedni wątek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy ogrodnicze - linki od sprzedawców”