Zmiany kadrowe i lokalowe

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: survivor26 » 30 lis 2020, 16:08

Z radością informujemy, że przeniesienie forum na nowy serwis zakończyło się sukcesem. Był to pierwszy etap modernizacji, teraz zajmiemy się aktualizacją oprogramowania i usunięciem problemów ze znikającymi zdjęciami i ikonkami. O działaniach i skutkach będziemy informować na bieżąco ;)

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6461
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: urazka » 30 lis 2020, 16:42

Widzę, że nie zmieniły się wątki oraz sposób dostępu do postów z czego się bardzo cieszę. Bałam się, że może być tak jak było przy poprzedniej zmianie.
Gratulacje dla przejmującej Firmy oraz podziękowania dla naszych kochanych Pań Administratorek. A pieniądze mamy czy może trzeba zrobić zrzutkę?
Pozdrawiam, Janina

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22332
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: survivor26 » 30 lis 2020, 16:45

urazka pisze:
30 lis 2020, 16:42
Widzę, że nie zmieniły się wątki oraz sposób dostępu do postów z czego się bardzo cieszę. Bałam się, że może być tak jak było przy poprzedniej zmianie.
Gratulacje dla przejmującej Firmy oraz podziękowania dla naszych kochanych Pań Administratorek. A pieniądze mamy czy może trzeba zrobić zrzutkę?
Janeczko, pieniądze jeszcze mamy, ale mamy też jeszcze wydatki, więc na koniec będzie podsumowanie i prawdopodobnie na stałe podniesiemy opłatę abonamentową, bo koszty utrzymania forum nam wzrosną - ale nadal nie będzie to wygórowana kwota.

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6461
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: urazka » 30 lis 2020, 17:01

Zwyżka abonamentu to jedna sprawa a ekstra wydatki za przeniesienie baz to druga sprawa. Gdyby potrzeba było coś na te ekstra wydatki to piszcie.
Pozdrawiam, Janina

Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Zadomowiony
Posty: 1769
Rejestracja: 21 wrz 2017, 12:55
Lokalizacja: Małopolska, ale sercem w Lubelskim

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: Daria_Eliza » 30 lis 2020, 17:30

Dziękuję niezmiernie wszystkim naszym Administratorkom i Moderatorkom, obecnym, nowym i dziewczynom, które zrezygnowały. Dzięki za Waszą pracę. :serca:

Widzę, że zmienił się sposób powiadomień o nowych postach w wątkach: są teraz wysyłane z osobistego adresu e-mail autora wątku. Przynajmniej w wątku Basi tak to działa, bo z innych jeszcze nie mam powiadomień.

P.S. Mam wielką nadzieję, że wszystkie zdjęcia znowu będą widoczne. Zajrzałam właśnie do paru Waszych wątków ogrodowych i jest różnie, czasami widoczne są tylko pojedyncze, w innych postach w ogóle zdjęć nie widać. :(

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15388
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: Barabella » 30 lis 2020, 19:48

Dario udostępniłam swój @ na czas przeniesienia. Jak nasz magik zrobi aktualizacje, to wtedy zmienię, bo dostaliśmy skrzynkę pocztową na nowym serwerze.
Janeczko migracja całego forum w niezmienionej szacie na nowy serwer odbyła się w promocyjnej cenie pozyskania nowego klienta. Dlatego pieniążki jeszcze są. W kolejnym roku zapłacimy o 200zł więcej. Potrzebne będą pieniążki na naszego magika, który teraz popracuje i spróbuję odzyskać fotki i emotki.
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6461
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: urazka » 30 lis 2020, 20:31

Basiu, Pat dzięki za informacje.

Nie wiem jak odbierają aktualne Forum pozostałe Dziewczyny ale u mnie lepiej (szybciej) chodzi. Poprzednio czasami muliło się i musiałam chwilę czekać na przejście z wątku do wątku lub ze strony na następną stronę.
Pozdrawiam, Janina

Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Zadomowiony
Posty: 1769
Rejestracja: 21 wrz 2017, 12:55
Lokalizacja: Małopolska, ale sercem w Lubelskim

Re: Zmiany kadrowe i lokalowe

Post autor: Daria_Eliza » 30 lis 2020, 20:54

Barabella pisze:
30 lis 2020, 19:48
W kolejnym roku zapłacimy o 200zł więcej. Potrzebne będą pieniążki na naszego magika, który teraz popracuje i spróbuje odzyskać fotki i emotki.
Cieszę się, że ktoś nad tym pracuje. :tancze: Oczywiście partycypuję we wszelkich kosztach.
urazka pisze:
30 lis 2020, 20:31
Nie wiem jak odbierają aktualne Forum pozostałe Dziewczyny ale u mnie lepiej (szybciej) chodzi. Poprzednio czasami muliło się i musiałam chwilę czekać na przejście z wątku do wątku lub ze strony na następną stronę.
Janeczko, to się jeszcze okaże, jak się zdjęcia będą ładować, bo grafiki są bardziej obciążające. Ale jest dobrze, cieszę się z uruchomienia w nowym miejscu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia administracyjne”