Zmiany na forum

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22117
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Zmiany na forum

Post autor: survivor26 » 26 sty 2018, 13:59

Drodzy Kompostowicze! Wkrótce upłynie rok naszego działania na nowej platformie. Przez ten rok administratorzy i moderatorzy obserwowali pilnie forum, zastanawiali się, jak je ulepszyć i co zmienić. Wskutek tych rozważań postanowiliśmy wprowadzić tzw. rangi użytkowników, zależnie od liczby zamieszczonych postów:

- Cichociemny
- Skrytoczytacz
- Małomówny
- Stały Bywalec
- Gaduła
- Zadomowiony

Dostęp do wątków pogaduszkowych użytkownicy otrzymują po opublikowaniu 10 merytorycznych postów. Chcemy w ten sposób zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w tworzeniu forum w warstwie ogrodowo-merytorycznej. Jest nas tu prawie 200 osób, a większości niemal nie znamy - chcielibyśmy, żebyście wszyscy poznawali się lepiej i każdy mógł i chciał się wypowiadać.
Posty w wątkach merytorycznych, które nic nie wnoszą do treści i służą jedynie podbijaniu licznika wpisów nie będą brane pod uwagę w ogólnej kalkulacji.
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz wątkami technicznymi http://kompostownik.net/viewforum.php?f=20, które pomogą Wam wzbogacić posty np. zdjęciami :)

AnnaF

Re: Zmiany na forum

Post autor: AnnaF » 26 sty 2018, 14:12

Dzień-dobry :D
Ja-forum-czytam-bardzo-uważnie:i-wątki-pogaduszkowe-i-merytoryczne.-Czerpię-wiadomości-z-Waszego-doświadczenia-i-całym-sercem-jestem-z-Waszymi-kłopotami-i-radościami.
Ale-jak-widać-pisać-nie-mogę,-bo-padł-klawisz-spacji-wlaptopie-i-nijak-naprawić-
sie-nie-dał.Przecież-Moderatorzy-mnie-wywalą-za-takie-pisanie
:(
Pozdrawiam-serdecznie-razem-z-Wami-czekam-na-wiosnę.

zuzanna2418

Re: Zmiany na forum

Post autor: zuzanna2418 » 26 sty 2018, 14:42

Aniu Ty masz 32 posty nastukane, więc masz pełnię uprawnień :) A patent z myślnikiem zamiast spacji też działa, więc od czasu do czasu skrobnij coś pomimo trudności technicznych :)

AnowiB

Re: Zmiany na forum

Post autor: AnowiB » 26 sty 2018, 14:50

Ja to chyba zostanę wieczną skrytoczytaczką :oops: Nie umiem tak pięknie i barwnie pisać czego bardzo żałuję..... :2glowawmur:

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Post autor: Barabella » 26 sty 2018, 14:53

Iwonko nie każdy ma dar pisania, lecz od czego są wątki merytoryczne? Podziel się swą wiedzą, pokaż ogród i roślinki. To jest forum ogrodnicze, a nie kawowe, gdzie się czasem bajki opowiada.....
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

zuzanna2418

Re: Zmiany na forum

Post autor: zuzanna2418 » 26 sty 2018, 14:58

Barabella pisze:pokaż ogród i roślinki. To jest forum ogrodnicze,
Zwłaszcza, że wątek masz jak ta lala :)

zciech

Re: Zmiany na forum

Post autor: zciech » 26 sty 2018, 16:23

AnnaF pisze:Dzień-dobry :D
Ja-forum-czytam-bardzo-uważnie:i-wątki-pogaduszkowe-i-merytoryczne.-Czerpię-wiadomości-z-Waszego-doświadczenia-i-całym-sercem-jestem-z-Waszymi-kłopotami-i-radościami.
Ale-jak-widać-pisać-nie-mogę,-bo-padł-klawisz-spacji-wlaptopie-i-nijak-naprawić-
.
Można pisać spację bez spacji:

Naciskasz lewy ALT a potem na klawiaturze numerycznej 32

Awatar użytkownika
EwaM
Zadomowiony
Posty: 4619
Rejestracja: 11 mar 2017, 19:23

Re: Zmiany na forum

Post autor: EwaM » 26 sty 2018, 17:13

Napiszesz coś jeszcze? :witaj2:

martinek

Re: Zmiany na forum

Post autor: martinek » 26 sty 2018, 19:08

Witam, tak lubię do Was zaglądać, a tu co - brak dostępu. Lubię poczytać, choć sama nie mam odwagi pisać. Pozdrawiam, Aga.

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Post autor: Barabella » 26 sty 2018, 19:18

My też bardzo lubimy czytać, dzielić się..... tylko głupio, jak to jest jednostronne i bez odwzajemnienia :-?
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22117
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Zmiany na forum

Post autor: survivor26 » 26 sty 2018, 19:21

Przypominam, że brak dostępu dotyczy tylko wątku pogaduszkowego, nasze ogrody, bogata baza roślin, dyskusje literackie, opisy miejsc wartych zobaczenia i większość innych wątków są otwarte dla każdego, kto zarejestruje się na forum. A i pogaduszki stają się dostępne po wykazaniu się minimalną aktywnością ;)

AnnaF

Re: Zmiany na forum

Post autor: AnnaF » 26 sty 2018, 19:33

To nie chce u mnie działać zciech, albo ja większa gapa niż myślałam.
Ale właśnie wpadłam nainny pomysł :D Między wyrazami wstawiam :D ikonki, a potem bużki usuwam.Trochę to trwa,ale forum nie zaśmiecam-myślnikami.

Awatar użytkownika
Monika2
Stały Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 28 mar 2017, 21:12

Re: Zmiany na forum

Post autor: Monika2 » 26 sty 2018, 20:08

Dobry wieczór,
No i tym sposobem, Drogie Panie, zmusiłyście mnie do ujawnienia się. :)
Znam Was jeszcze z poprzedniego "Kompostownika". Jesteście mi bardzo bliskie, co uświadomiło mi ostatnie kilkanaście godzin bez Was, Waszych zwierząt i ogrodów.
Uwielbiam Was "podczytywać", jednak brakuje (mam nadzieję, że... brakowało) mi odwagi na czynny udział w Waszych rozmowach.
Pozdrawiam serdecznie.
Pozdrawiam
Monika

zuzanna2418

Re: Zmiany na forum

Post autor: zuzanna2418 » 26 sty 2018, 20:27

Dziewczyny, co Wy z tą odwagą, jak pragnę zakwitnąć! Przecież dla nas to sama radość jak się odezwiecie!

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Post autor: Barabella » 26 sty 2018, 20:53

Ja to już normalnie fruwam :02icon_mryellow: Życzę Wam, byście szybko 'gadułami' się stały :02icon_mryellow:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia administracyjne”