Czas edycji postów

ODPOWIEDZ
zuzanna2418

Czas edycji postów

Post autor: zuzanna2418 » 24 mar 2017, 15:35

Kochani Kompostowicze!

Z uwagi na niezaprzeczalną przydatność funkcji "EDYTUJ", czas na skorzystanie z niej został wydłużony do 3 dni ustawiony na 12h od chwili opublikowania postu.
Będzie zatem możliwość samodzielnego poprawiania własnych wpisów, jeśli zauważymy, że coś korekty wymaga.
Korzystamy z przycisku z ołóweczkiem w panelu narzędzi po prawej stronie ekranu
Bez tytułu 5.jpg
W razie problemów z tą funkcją, prosimy o sygnał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6403
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Czas edycji postów

Post autor: urazka » 25 mar 2017, 18:44

Dzięki Zuza! Właśnie w czwartek 23 marca potknęłam się o zakaz edycji posta w ciągu może godziny od jego wysłania i byłam mocno zdziwiona, że jest tak krótki termin. 3 dni to aż nadto.
Pozdrawiam, Janina

zuzanna2418

Re: Czas edycji postów

Post autor: zuzanna2418 » 26 mar 2017, 9:32

Janeczko, teraz będzie wygodniej i dla forumowiczów i dla A/M (odpadnie część pracy przy poprawianiu postów : )

abula

Re: Czas edycji postów

Post autor: abula » 06 kwie 2017, 11:57

Ja bardzo przepraszam że się tak wtrącam będąc nowicjuszką na tym forum, ale 3 dni na edycję, to nie jest ciut za dużo?!? Nie lepiej by było ustawić czas edycji na 36 godzin? Półtora dnia to długi czas na edycję postu. Uważam że 72 godziny to lekka przesada, choć może to być ustawione zapewne ze względu na odjęcie pracy moderatorom. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22119
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czas edycji postów

Post autor: survivor26 » 06 kwie 2017, 12:19

Wisnia pisze:Na iq24 było ustawione bez limitu, post można było poprawić nawet po 2 latach, więc 3 dni to naprawdę niedużo :lol:
To prawda, a adminom zdecydowanie wygodniej, jak czas jest dłuższy...no i daje to też większe pole manewru niesfornym forumowiczom, żeby wygładzić swój post, zanim dosięgnie ich klątwa Admina :twisted:

Awatar użytkownika
boryna
Administrator
Posty: 11988
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Czas edycji postów

Post autor: boryna » 25 cze 2018, 15:08

Myślę, że wszyscy tak mamy. Przynajmniej ja - nie zauważyłam od kiedy. Myślę, że to naprawdę nic osobistego.

admin

Re: Czas edycji postów

Post autor: admin » 25 cze 2018, 18:24

Po aktualizacji forum wiele ustawień mogło wrócić do tzw. "fabrycznych". Dziękuję za czujność :ok:
Niestety "open source" ma to do siebie, że działa, jak działa ;)

Po sprawdzeniu logów okazało się, że nikt nie korzystał z funkcji trzydniowej, zatem zostawiam 12h.

I prośba, kolego Januszu, bardzo proszę nie używać czerwonego koloru, domyślnie i tradycyjnie zarezerwowanego dla adminów. Dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia administracyjne”