Prośba o fotki róż

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Prośba o fotki róż

Post autor: Barabella » 28 lip 2021, 15:12

Kończymy zakładanie wątków różanych, by poszerzyć bazę alfabetyczną róż. Dlatego, jeśli macie odmiany róż, których jeszcze nie ma na forum, to proszę o zamieszczenie fotki, którą wykorzystam jako miniaturkę do bazy, oraz opisu odmiany (jeśli taki posiadacie). Wklejać można w różny sposób:

1/ założyć nowy wątek, jeśli znamy grupę róż np. okrywowe
2/ wkleić w swoim wątku ogrodowym, wtedy skopiuję i założę wątek
3/ przesłać bezpośrednio do mnie w wiadomości prywatnej
4/ wkleić w wątkach Róże w naszych ogrodach lub Róże na dobranoc

Zatem proszę o wklejanie odmian, których jeszcze na forum nie ma. Zbliżamy się do liczby 500, więc będzie to całkiem zacna kolekcja :mrgreen:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
Barabella
Administrator
Posty: 15384
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Prośba o fotki róż

Post autor: Barabella » 29 lip 2021, 14:50

Jednak korekta.....edulkot dołożyła po cichutku tę 500 czyli Savoy Hotel :041:

boryna róża Purple Eden rozpoczęła kolejną 500 :041:
Pozdrawiam,
Barabella


Aktualny wątek

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Prośba o fotki róż

Post autor: MaGorzatka » 09 sie 2021, 20:11

Tu by się Basiu również przydała jakaś taka informacja, że zaproponuję:

Dotychczas różami zajmowała się MaGorzatka i to ona utworzyła ten dział oraz indeks alfabetyczny. Choć od jesieni rzadko już bywa na naszym forum, to wciąż życzliwie zagląda, a "swoje" indeksy w różach i chryzantemach zobowiązała się prowadzić nadal. W tym celu miała zasubskrybowane powiadomienia o nowych tematach w obu tych działach i jeszcze w styczniu 2021 uzupełniała indeks w różach.
Kiedy jednak półtora miesiąca temu próbowała znów dodać miniaturki i linki do nowych różanych tematów, to okazało się, że technicznie nie może tego zrobić. Popróbowała parę razy, a jak nic z tego nie wyszło, to poprosiła o pomoc.
I wtedy to dowiedziała się, że nie może, bo już ma po prostu zabrane uprawnienia, no jakoś tak... zrobiłyśmy to, ale nie raczyłyśmy jej o tym powiadomić. I powiedziałyśmy jej wtedy:
1. "na co komu indeksy, jak osoba odpowiedzialna za wątki różane nie uzupełnia swoich? Zajmiemy się wszystkim" i jeszcze:
2. "w ramach porządków, żeby też Ci głowy nie zawracać robotą na forum, na którym już rzadko bywasz, to ujednoliciłyśmy to i ostatecznie uprawnienia cofnęłyśmy"


Zastanawiam się w związku z tym, czy nie mogła któraś z Was mnie o tym po prostu powiadomić, tak po ludzku? A nie "posprzątać" i czekać, że kiedyś tam wejdę i się twarzą zatrzymam na ścianie.
Żeby było jasne - dziewczyny, ja rozumiem wszystko, ale czy udzielenie informacji Was przerosło? Przecież każda z Was (autorek cytowanych powyżej) ma do mnie od lat nr telefonu i możliwość kontaktu na messengerze.
Przykro mi. Jeśli tak się sprawy załatwia, to trudno się dziwić, że niektóre osoby zniechęcone odchodzą. A potem można powiedzieć: "odeszły, nie wiadomo dlaczego".

Awatar użytkownika
urazka
Zadomowiony
Posty: 6403
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:49

Re: Prośba o fotki róż

Post autor: urazka » 09 sie 2021, 22:34

Małgosiu rozumiem Twoje rozżalenie ale mam wielką nadzieję, że opisana przez Ciebie sytuacja nie była wynikiem czyjejś złośliwości a jedynie wynikiem pospiechu, zapracowania czy chęcią uporania się z tematem w jak najkrótszym czasie.
Przy okazji bardzo Ci dziękuję za pracę, którą włożyłaś w założenie baz.
Pozdrawiam, Janina

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22121
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Prośba o fotki róż

Post autor: survivor26 » 10 sie 2021, 5:50

To prawda, mogłyśmy próbować się kontaktować, a tego nie zrobiłyśmy, za co przepraszam. Czuję się jednak w obowiązku wyjaśnić, że ponieważ od dawna nie udzielałaś się na forum, po prostu nie przyszło nam do głowy, żeby prosić Cię o pomoc, gdy wynikła sytuacja ze znikaniem zdjęć na poprzednim serwerze - była sprawa do załatwienia, czyli uzupełnienie róż, i tym zajęła się na naszą prośbę Majka, pomagała jej Basia, w trakcie tej pracy wyszło, że i indeksy wymagają uzupełnienia i przeorganizowania, więc dziewczyny ogarnęły i tę pracę, nie zastanawiając się, czyj to wyjściowo był obowiązek. Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona, ale nie przyświecała nam chęć wypchnięcia Cię z tej wątpliwej fuchy, lecz przeciwnie - nieobciążanie Cię pracami na forum, z którego mało korzystasz.

Awatar użytkownika
Jolka
Zadomowiony
Posty: 7220
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Prośba o fotki róż

Post autor: Jolka » 10 sie 2021, 10:10

Małgosiu rzeczywiście mogło Ciebie to dotknąć, Ty i Zuzia zniknęłyście prawie jednocześnie :-( .
Zniknął też Paputek, szkoda bo bardzo polubiłam Was i Wasze siedliska.
Bardzo brakuje Waszej obecności na forum.
Może jeszcze da się to jakoś odkręcić, naprawić ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia administracyjne”