Czego brakuje do szczęścia

Awatar użytkownika
aguskag
Zadomowiony
Posty: 3509
Rejestracja: 21 mar 2017, 14:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: aguskag » 09 cze 2018, 16:07

Hasło już zmieniłam i nic.
Ale dziś wpadłam na pomysł by wylogować się z lapka. I wtedy bez problemu zalogowalam się na telefon. Potem zalogowalam się z powrotem na lapka, a na telefonie mnie nie wywaliło i dzięki temu mogę Wam przesłać pozdrowienia z Rowów co zaraz uczynie na pogaduszkach.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22129
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: survivor26 » 09 cze 2018, 16:27

aguskag pisze:
09 cze 2018, 16:07
Hasło już zmieniłam i nic.
Ale dziś wpadłam na pomysł by wylogować się z lapka. I wtedy bez problemu zalogowalam się na telefon. Potem zalogowalam się z powrotem na lapka, a na telefonie mnie nie wywaliło i dzięki temu mogę Wam przesłać pozdrowienia z Rowów co zaraz uczynie na pogaduszkach.
No to ani chybi coś z konkretnym sprzętem, bo ja jestem zalogowana jednocześnie na trzech urządzeniach i nigdzie mnie nie wywala - no ale grunt, że odkryłaś jak to obejść ;)

Awatar użytkownika
aguskag
Zadomowiony
Posty: 3509
Rejestracja: 21 mar 2017, 14:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: aguskag » 09 cze 2018, 20:00

Ja też zawsze byłam na trzech, a tu zonk. Najpierw wylogował się tablet i nie dało się zalogować. Kilka dni temu ten sam numer wywinął mi telefon. Też mi ulżyło, jak znalazłam na niego sposób.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku

Awatar użytkownika
Lusia
Zadomowiony
Posty: 2230
Rejestracja: 21 mar 2017, 7:49

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Lusia » 09 cze 2018, 21:25

Ja mam problem podobny, loguję się z laptopa, ale z telefonu niestety nie mogę. Spróbuję, Lucy, twego sposobu, może też mi się uda, bo więcej siedzę na telefonie niż na laptopie.
Pozdrawiam :) Lusia
Za mały ogródek
Fotobajanie

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: MaGorzatka » 09 cze 2018, 22:07

Ja jestem stale zalogowana na domowym laptopie, pracowym laptopie i smartfonie - i wszystko działa.
Ale ja to mam zrobione tak lekkomyślnie, że hasło jest wpisane i zapamiętane, więc jak otwieram stronę, to już jestem zalogowana, bez żadnych haseł.
RODO by się za głowę złapało!

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22129
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: survivor26 » 10 cze 2018, 8:22

Małgosiu, ja mam tak samo, bo nie mam głowy do haseł, ale może właśnie dlatego działa? Parę razy zdarzyło mi się, że mnie wylogowalo z któregoś urządzenia, ale właśnie bez problemu się logowalo zapisanym hasłem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulepszamy forum - propozycje”