Czego brakuje do szczęścia

zuzanna2418

Czego brakuje do szczęścia

Post autor: zuzanna2418 » 12 mar 2017, 20:02

Uprzejmie prosimy użytkowników o zgłaszanie postulatów o wprowadzenie jakichś zmian na forum. Będą one realizowane w miarę możliwości naszych lub zewnętrznych "opiekunów" Kompostownika.
Można tu także zgłaszać propozycje nowych działów.

Awatar użytkownika
Margolcia_K
Zadomowiony
Posty: 2053
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:08
Lokalizacja: Puszcza Notecka nad Wartą

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Margolcia_K » 22 mar 2017, 14:45

Mam pytanie odnośnie ikonek tematów.

O takich:
Snap13.jpg

Rozumiem, że ten z czerwonym znaczkiem, to taki, w którym cokolwiek pisałam, a ten drugi to bez mojego udziału.

Czy jest możliwość żeby można było odróżniać czy są wpisy w danym temacie od mojej ostatniej wizyty na Kompoście?

Tak jak było na FO ???
Snap14.jpg
Zielony - już widziany, a przynajmiej miał szanse być przeze mnie widziany. :mrgreen:

Czerwony - NOWOŚĆ !!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego dnia!
Margolcia

Awatar użytkownika
Margolcia_K
Zadomowiony
Posty: 2053
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:08
Lokalizacja: Puszcza Notecka nad Wartą

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Margolcia_K » 22 mar 2017, 16:12

Dziękuję bardzo, juz załapałam.
Jest wszystko co trzeba! :D
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego dnia!
Margolcia

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: MaGorzatka » 22 mar 2017, 18:46

Brakuje mi do szczęścia dwóch rzeczy:
1.Jak można pozbyć się tych napisów (nazw plików) pod wstawianymi zdjęciami? Widzę, że ne pod wszystkimi zdjęciami one są i nie wiem, od czego to zależy :(
2.Czy można wstawić w poście małe zdjęcia, ale tak by były po dwa obok siebie, a nie jedno pod drugim?

Awatar użytkownika
elakuznicom
Zadomowiony
Posty: 1088
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: elakuznicom » 23 mar 2017, 8:58

nie bardzo wiem czy powinnam usunąć "ciasteczka" :?: :oops: z paska na dole

abula

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: abula » 25 mar 2017, 21:35

Mnie na wątku działu z roślinami domowymi brakuje wątków stricte personalnych. Są na razie wątki merytoryczne dotyczące danej odmiany rośliny, a mnie się marzą wątki gdzie każdy forumowicz miałby własny personalny wątek który pokazywałby jego prywatną kolekcję roślin domowych.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22131
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: survivor26 » 26 mar 2017, 7:52

abula pisze:Mnie na wątku działu z roślinami domowymi brakuje wątków stricte personalnych. Są na razie wątki merytoryczne dotyczące danej odmiany rośliny, a mnie się marzą wątki gdzie każdy forumowicz miałby własny personalny wątek który pokazywałby jego prywatną kolekcję roślin domowych.

Pozdrawiam.
Do działu roślin doniczkowych dodałam forum "Nasze rośliny we wnętrzach" - w nim można zakładać tematy personalne dotyczące roślin domowych.

abula

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: abula » 26 mar 2017, 13:57

Bardzo dziękuję za ten wątek. Teraz już mi niczego nie brakuje do szczęścia. :)

Richard

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Richard » 28 mar 2017, 20:05

Widziałem, że na forum zostały dodane nowe emotikony. Co byście powiedzieli na takie Obrazek
Dysponuje całym plikiem zawierającym 137 emotikonów z tej serii i mogę się podzielić Obrazek

Awatar użytkownika
MaGorzatka
Zadomowiony
Posty: 4908
Rejestracja: 08 mar 2017, 16:33
Lokalizacja: Pomorze Środkowe

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: MaGorzatka » 29 mar 2017, 8:33

O, nie, mamuńciu, błagam! Wystarczy tych, które są - takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22131
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: survivor26 » 29 mar 2017, 8:49

MaGorzatka pisze:O, nie, mamuńciu, błagam! Wystarczy tych, które są - takie jest moje zdanie.
Przychylam się, zostańmy przy tych co mamy, jest ich kilkadziesiąt i zdolne są wyrazić wszystkie uczucia forumowiczów ;)

Richard

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Richard » 29 mar 2017, 9:42

To był tylko luźny pomysł, rozumiem wasze zdanie i może faktycznie niech tak zostanie jak jest Obrazek

abula

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: abula » 04 kwie 2017, 13:46

Tak sobie pomyślałam, że zamiast obecnej czerwonej kropki która pokazuje wątki/działy z napisanymi przeze mnie postami, lepiej by było gdyby np. zieloną strzałką/kropką oznaczone były posty nowe (dodane przez innych użytkowników od czasu mojego ostatniego logowania) a czerwoną strzałką/kropką posty stare i nieprzeczytane. Mnie obecna kropeczka czerwona potwornie zmyla, bo ciągle myślę że jest tam stary post, którego nie przeczytałam, a wchodząc tam, okazuje się że nie ma żadnego starego czy nowego postu. :zly: Może jednak warto by było przemyśleć zmianę oznaczeń postów pisanych przez użytkowników w danych działach? Myślę że taka wersja byłaby dużym udogodnieniem dla forumowiczów i poprawiłoby to czytelność forum. :zwyciestwo:

Andrzej

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: Andrzej » 05 kwie 2017, 6:10

..a takie mam dziwne skojarzenia z napisem na forum, na stronie głównej.. :roll: "chwała ogrodnikom"

Awatar użytkownika
survivor26
Administrator
Posty: 22131
Rejestracja: 06 mar 2017, 9:20
Lokalizacja: DLW

Re: Czego brakuje do szczęścia

Post autor: survivor26 » 05 kwie 2017, 6:13

Andrzej pisze:..a takie mam dziwne skojarzenia z napisem na forum, na stronie głównej.. :roll: "chwała ogrodnikom"
to jest nasze hasło od dawna i raczej nie planujemy zmiany :)

Krysiu, z tego co się orientuję, czerwona kropka stanowi część gotowego układu forum i nie da się tego zmienić. Ale wątek z postami nieprzeczytanymi oprócz kropki ma także ciemniejszy kwadracik, więc po tym można rozróżnić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulepszamy forum - propozycje”